elise design showroom

Nový showroom ELIS DESIGN

Dětský svět ELIS DESIGN otevírá v Kuřimi nový showroom

Nedávno jsme vám představili náš výběr 5 nejlepších výrobců montessori hraček. Mezi nejlepšími se umístila česká společnost ELIS DESIGN, která má pro Vás aktuálně skvělou novinku. Po strastech karanténní doby si plní velký sen a otevírá vlastní multimediální showroom. Umožní vám, zákazníkům, přímý kontakt s nabízenými výrobky, ještě předtím, než nějaký zakoupíte a sama společnost si od otevření showroomu slibuje i velké zkvalitnění služeb, vzhledem k možnosti přímého kontaktu se zákazníky.

Útulně zařízený designový prostor showroomu nahradil bývalou kavárnu v Kuřimi. Tento příjemný interiér (i exteriér) umožnil přenést „svět, který budou vaše děti milovat“, tedy firemní motto, z onlinové podoby do reálného světa. Každý, kdo do showroomu zavítá, může na vlastní kůži pocítit, že vstoupil do šťastného, zdravého a příjemného prostředí.

Děti jsou vítány, hraní je rozhodně povoleno! Mohou si zde otestovat veškeré hračky a rodiče zase atmosféru pokojíčkových setů z nabídky ELIS DESIGN. Společně si zde budete moci chvíli pohovět a zjistit, které kousky si nakonec budete chtít odnést domů. Při návštěvě ELIS DESIGN showroomu je také možné si domluvit schůzku s designérem pro návrh pokojíčku na míru.

Nové prostory ELIS DESIGN budou sloužit také k pořádání přednášek a konferencí. Můžete se těšit na témata jako montessori pedagogika, zdravý vývoj dětí nebo funkční uspořádání dětského pokojíčku.

V showroomu si můžete z nabídky cokoliv objednat, objednávky vyzvednout, určitý sortiment i přímo zakoupit bez nutnosti platit dopravné, nebo zde můžete řešit vaše případné dotazy.

Slavnostní otevření ELIS DESIGN showroomu proběhne v sobotu 11. 9. 2021 od 10 do 18 hodin. Najdete jej na adrese Tyršova 52, Kuřim. Bude možné si pořídit nejoblíbenější produkty za zvýhodněné ceny, se slevami až 50 %. Připraveno je také losování o ceny, pro děti malování na obličej a pro dospělé posezení u kávy ve společnosti dalších rodin a týmu ELIS DESIGN, který se na živé setkání se svými zákazníky již velice těší.