Spolupráce

Chcete zviditelnit produkt či své služby z oblasti rodičovství, péče o dítě či vzdělávání? Chcete abychom o vás napsali? Rádi byste, abychom recenzovali váš produkt? Chcete s námi spolupracovat? Jsme otevřeni spolupráci následujícími způsoby.

Affiliate spolupráce

affiliate spoluprace

Recenze

recenze

Bannerová reklama

bannerova reklama

Affiliate spolupráce

Nejběžnější forma, jakou spolupracujeme s eshopy, je affiliate spolupráce. Jediné, co je potřeba z vaší strany, je mít aktivní affiliate program – buďto skrze některou z affiliate sítí (eHUB, CJ, Dognet, Affial) nebo affiliate software (Affilbox). Pokud již affiliate program aktivní máte, neváhejte nám napsat (info@rodicovo.cz), abychom probrali možnosti naší spolupráce.

Zpravidla si produkty do našich žebříčků a článků vybíráme sami na základě našeho vědomí a svědomí (a hlavně zkušeností). Affiliate program a vysoké provize vám tedy nezajistí první místo v našem žebříčku. Snažíme se být féroví a objektivní. Skrze affiliate spolupráci se však můžeme domluvit na jiných typech článků, ve kterých vaše produkty či služby zmíníme nebo na recenzování vašeho produktu či služeb.

V žebříčcích tedy neupřednostňujeme produkty podle výšky provize nebo existence affiliate programu, kvalita produktu a naše zkušenosti jsou vždy rozhodující. Pokud jste však eshop, který prodává produkty, které nabízí i konkurence a konkurence affiliate program aktivní má, ale vy nikoliv, vždy v takovém případě upřednostníme odkaz na eshop s existencí affiliate programu.

Recenze

Máte-li produkt či službu tematicky spadající do kategorie rodičovství či péče o dítě, rádi váš produkt/službu otestujeme, nafotíme a následně uveřejníme rozsáhlou recenzi u nás na webu.

Prohlédněte si naše již zveřejněné recenze.

Nejlepší forma spolupráce je kombinace affiliate s recenzí. Máte-li pro své produkty či služby zřízený affiliate program, stačí nám jen zaslat produkt a naše maminky testerky ve spolupráci s naší copywriterkou se o sestavení recenze postarají.

Nemáte-li affiliate program a přesto u nás chcete váš produkt zrecenzovat? Kvůli jedné recenzi si vskutku nemusíte zřizovat affiliate, ale v tom případě je cena za sepsání a zveřejnění recenze 7000 Kč. Věnovaný produkt na recenzi nám totiž nepokryje náklady za copywritera a editora. Rozhodně však udělá radost mamince testerce či jejím dětem.

Preferujeme, pokud nám produkt na recenzi věnujete, spíše než jen zapůjčíte (lze se však domluvit individuálně). Jednak produkt slouží jako část odměny pro naši testerku, druhak jsme názoru, že u většiny produktů pro děti není vhodné produkty pouze zapůjčovat. Budeme-li testovat např. hračku, kterou bude reálně používat maminka se svým dítětem, nechceme dítěti hračku po uplynutí domluvené doby brát. Pleny, hygienické pomůcky a spotřební zboží je také nevhodné pouze zapůjčovat.

Co vám zaručujeme, prokud nám poskytnete produkt k recenzi (ať už formou affiliate recenze či placené recenze)?

  • Odkazy z recenze budou mířit pouze na váš eshop, nikoliv na konkurenci
  • I v sekci „Kde koupit?“ kde běžně zmiňujeme více možností nákupu, bude pouze váš eshop
  • Produkt nafotíme a v recenzi použijeme vlastní fotky
  • Nedopadne-li recenze dobře a výsledné skóre bude 3 hvězdy nebo nižší, dáme vám před sepsáním recenze vědět a máte možnost požádat o nevydání recenze. Pokud jste za recenzi zaplatili, část peněz vám vrátíme (80% z ceny). Produkt si však z výše zmíněných důvodů necháváme.
  • Nezaručujeme pozitivní hodnocení v recenzi, vždy hodnotíme naprosto upřímně a dle naší subjektivní zkušenosti

Recenzi vašeho produktu či služby můžeme také předem odmítnout z následujících důvodů:

  • Nemáme aktuálně v redakci maminku, která má dítě splňující požadavky pro testování konkrétního produktu (věk, váha, potravinové alergie, apod…)
  • S produktem nesouzníme a maminky nejsou ochotné produkt se svým dítětem testovat (dětská kosmetika s nevhodným složením, potravinové doplňky s nevhodným složením, neergonomická „visítka“, pasivní chodítka, apod.)

I pokud máte pochybnosti, neváhejte nám napsat (info@rodicovo.cz), rádi se individuálně domluvíme ohledně vašho produktu či služby.

Bannerová reklama

Pokud chcete rozšířit povědomí o vaší značce a affiliate ani recenze pro vás není vhodnou marketingovou strategií, nabízíme také možnost pronájmu reklamní plochy v našich článcích. Váš banner může být umístěn do pravého sidebaru vámi vybraných článků – dle výběru konkrétních článků bude spočítána cena/měsíc. Ta se odvíjí od průměrné měsíční návštěvnosti vybraných článků za uplynulý rok. Pokud byste pak měli zájem o dlouhodobou placenou pozici v článcích, cena/měsíc se vždy aktualizuje na konci kalendářního roku, podle aktuální průměrné návštěvnosti.

Cena za umístění banneru je minimálně 100 Kč na jeden článek. I v případě, že má článek nižší návštěvnost, je tedy cena nasazení minimálně 100 Kč. Neváhejte se s námi poradit o tom, jaké články na propagaci vašeho záměru doporučujeme.

Nabízíme 2 typy bannerů do článku:

  • Malý banner – 430 x 150 px – 400 Kč za 1000 zobrazení
  • Čtvercový banner – 430 x 430 px – 600 Kč za 1000 zobrazení

Naše cílová skupina jsou rodiče (převážně však maminky) s menšími dětmi. Cílení vaší reklamy by pro co nejvyšší konverznost mělo směřovat na tuto audienci. Bannery mimo tématiku dětí a rodičovství nezveřejňujeme.

V každém případě nás neváhejte kontaktovat (info@rodicovo.cz) a probrat váš návrh individuálně.