Jak testujeme a recenzujeme?

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný produkt (kočárek, autosedačka či online kurz) prošel naším testováním. Vlastníz kušenost s produktem je pro nás duležitá. Produkt buďto sami po delší dobu (doba záleží na daném produktu) testujeme nebo spolupracujeme s osobou, která produkt dlouhodobě používá k potřebným účelům a vystaví jej optimálním testům a zátěži.

Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz (v případě, že se vaše zkušenosti s konkrétním produktem liší od těch našich, neváhejte nás kontaktovat na info@rodicovo.cz). Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Fotografie, které najdete v našich recenzích jsou námi pořízené fotografie z testování a běžného života. Fotografie prosím nevyužívejte pro vaše vlastní komerční účely.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (kočárky do terénu, látkové pleny, nejlepší probiotika pro děti, apod.) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepších v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování (spoustu z nich máme možnost sami vyzkoušet u nás v redakci), informace od našich parterských obchodů a osob spolupracujích na recenzích, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhodnotíme zvolený počet nejlepších produktů.

Monetizace webu

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našich partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.

Naši objektivitu si zachováváme spoluprací s velkým množstvím firem a obchodů. Spolupracujeme s e-shopy jako je Alza, Feedo nebo s portálem Heureka, kde je velké množství produktů mnoha značek. Nespolupracujeme tedy jen s několika konkrétními značkami, které napříč webem propagujeme, ale s celou škálou značek na Českém trhu a (nejen) z nich vybíráme to nejlepší.

Pokud vás zajímá více o nás a o tom, kdo pro vás obsah tvoří, podívejte se do sekce O nás.