O nás

Kdo jsme?

Jsme rodičovo nejlepší rozhodnutí.

Náš tým se skládá z redaktorek, maminek a expertek, které do každodenního života přinášejí nejen osobní zkušenosti s rodičovstvím, ale i odborné znalosti z různých oblastí péče o děti. Každá z nás přispívá svým jedinečným pohledem a odborností. V našem týmu najdete laktační poradkyni, nutriční specialistku, učitelku v mateřské škole, autorku dětských knih a nebo zdravotní sestru.

Naše mise je sdílet, inspirovat a vzdělávat, přičemž vždy klade důraz na individuální potřeby každé rodiny. Píšeme o dětech, kočárcích, plenkách i aktivitách, které vás mohou zabavit, když děti spí. Zajímá nás mateřská a dětská móda. Probíráme novinky ze světa rodičovství, hodnotíme produkty a hledáme ta nejlepší řešení.

Kdo pro vás tvoří obsah?

Malgi

Markéta

Zakladatelka a hlavní redaktorka Rodičovo.cz. Mezi její největší záliby patří sport, cestování a tvorba webů (jako bagbag.cz, hitchdiary.cz). Zajímá se o zdravý životní styl (jak dětí, tak dospělých) a biohacking, kterým doslova žije. V redakci řeší hlavně to, o čem se bude psát, jaké produkty pro vás budeme testovat a sleduje nejnovější trendy v rodičovství.

Ukázat články od Markéty →

katka jakesova

Kateřina

Nutriční specialistka, copywriterka a máma. Vystudovala obor Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě. Rozumí tomu, jakým způsobem výživa ovlivňuje vývoj dětí a jaký má vliv na zdraví člověka. Specializuje se především na výživu dětí, kde čerpá mnohdy z vlastních zkušeností.

Ukázat články od Katky →

Sabina

Sabina

Spisovatelka, blogerka a máma. Vystudovala historii na FF JU v Českých Budějovicích a již několik let se živí jako copywriterka. Vydala např. román Žena tří mužů a také knížku pro děti s názvem Příhody placatého čumáčku. Knihy vydává pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová. Ve volném čase píše své blogy – Knižní kavárna a Život bláznivé mámy.

Ukázat články od Sabiny →

pavla mareckova

Pavla

Zdravotní sestřička a laktační poradkyně, která je zároveň i mámou. Zajímá se o vědomou výchovu a ráda se vzdělává v nových trendech ohledně dětí, jejich stravování a výchovy. Mezi její témata patří především kojení, kontaktní rodičovství a péče o malé děti. Články zda na webu pro vás nejen píše, ale u spousty z nich funguje jako odborná konzultantka.

Ukázat články od Pavly →

Jana

Jana

Asistentka pedagoga a učitelka v MŠ. Aktuálně se dálkově věnuje studiu padagogiky a zároveň má úvazek v MŠ v Olomouci. Její profesní záliba je hlavně práce s těmi nejmenšími dětmi, psychologie v pedagogice a hra na klavír. Spoustu témat, o kterých píšeme, konzultujeme právě s ní a některé články na webu pro vás sama osobně sepsala.

Ukázat články od Jany →

Jak píšeme recenze?

Zajímá vás více o tom, jak testujeme produkty, jak píšeme recenze a jakým způsobem naši práci monteizujeme? To vše jsme popsali a rozebrali v sekci Jak testujeme a recenzujeme.