O nás

Kdo jsme?

Jsme rodičovo nejlepší rozhodnutí.

Píšeme o dětech, kočárcích, plenkách i aktivitách, které vás mohou zabavit, když děti spí. Zajímá nás mateřská a dětská móda. Probíráme novinky ze světa rodičovství, hodnotíme produkty a hledáme ta nejlepší řešení.

Kdo pro vás tvoří obsah?

Malgi

Markéta

Zakladatelka a hlavní redaktorka Rodičovo.cz. Mezi její největší záliby patří sport, cestování a tvorba webů (jako bagbag.cz, hitchdiary.cz). Zajímá se o zdravý životní styl (jak dětí, tak dospělých) a biohacking, kterým doslova žije. V redakci řeší hlavně to, o čem se bude psát, jaké produkty pro vás budeme testovat a sleduje nejnovější trendy v rodičovství.

Ukázat články od Markéty →

Pavla Mareckova

Pavla

Zdravotní sestřička a laktační poradkyně, která je zároveň i mámou. Zajímá se o vědomou výchovu a ráda se vzdělává v nových trendech ohledně dětí, jejich stravování a výchovy. Mezi její témata patří především kojení, kontaktní rodičovství a péče o malé děti. Články zda na webu pro vás nejen píše, ale u spousty z nich funguje jako odborná konzultantka.

Ukázat články od Pavly →

Sabina

Sabina

Spisovatelka, blogerka a máma. Vystudovala historii na FF JU v Českých Budějovicích a již několik let se živí jako copywriterka. Vydala např. román Žena tří mužů a také knížku pro děti s názvem Příhody placatého čumáčku. Knihy vydává pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová. Ve volném čase píše své blogy – Knižní kavárna a Život bláznivé mámy.

Ukázat články od Sabiny →

Jana

Jana

Asistentka pedagoga a učitelka v MŠ. Aktuálně se dálkově věnuje studiu padagogiky a zároveň má úvazek v MŠ v Olomouci. Její profesní záliba je hlavně práce s těmi nejmenšími dětmi, psychologie v pedagogice a hra na klavír. Spoustu témat, o kterých píšeme, konzultujeme právě s ní a některé články na webu pro vás sama osobně sepsala.

Ukázat články od Jany →

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný produkt (kočárek, autosedačka či online kurz) prošel naším testováním. Produkt buďto sami po delší dobu (doba záleží na daném produktu) testujeme nebo spolupracujeme s osobou, která produkt dlouhodobě používá k potřebným účelům a vystaví jej optimálním testům a zátěži. Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz (v případě, že se vaše zkušenosti s konkrétním produktem liší od těch našich, neváhejte nás kontaktovat na info@rodicovo.cz). Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (kočárky do terénu, látkové pleny, nejlepší probiotika pro děti, apod.) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepších v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování, informace od našich parterských obchodů a osob spolupracujích na recenzích, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhodnotíme X nejlepších produktů.

Jak vyděláváme?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našich partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.