O nás

Kdo jsme?

Jsme rodičovo nejlepší rozhodnutí.

Píšeme o dětech, kočárcích, plenkách i aktivitách, které vás mohou zabavit, když děti spí. Zajímá nás mateřská a dětská móda. Probíráme novinky ze světa rodičovství, hodnotíme produkty a hledáme ta nejlepší řešení.

Kdo pro vás tvoří obsah?

Malgi

Malgi

Zakladatelka a hlavní redaktorka Rodičovo.cz. Mezi její největší záliby patří sport, cestování a tvorba webů (jako bagbag.cz, hitchdiary.cz). Zajímá se o zdravý životní styl (jak dětí, tak dospělých) a biohacking .

Pavla Mareckova

Pavla

Zdravotní sestřička a laktační poradkyně, která je aktuálně mámou na plný úvazek. Zajímá se o vědomou výchovu a ráda se vzdělává v nových trendech ohledně dětí, jejich stravování a výchovy.

Sabina

Sabina

Copywriterka, spisovatelka a blogerka. Vystudovala historii na FF JU v Českých Budějovicích a již několik let se živí jako copywriterka. Letos vydala román Žena tří mužů a také první knížku pro děti s názvem Příhody placatého čumáčku. Knihy vydává pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová. Ve volném čase píše své blogy – Knižní kavárna a Život bláznivé mámy.

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný produkt (kočárek, autosedačka či online kurz) prošel naším testováním. Produkt buďto sami po delší dobu (doba záleží na daném produktu) testujeme nebo spolupracujeme s osobou, která produkt dlouhodobě používá k potřebným účelům a vystaví jej optimální zátěži. Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz (v případě, že se vaše zkušenosti s konkrétním produktem liší od těch našich, neváhejte nás kontaktovat na info@rodicovo.cz). Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (kočárky do terénu, kočárky pro dvojčata, apod.) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepšách v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování, informace od našich parterských obchodů a osob spolupracujích na recenzích, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhodnotíme X nejlepších produktů.

JAK VYDĚLÁVÁME?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našich partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.