detska body s vtipnym potiskem

Dětská body s vtipným potiskem

6 tipů na obchody, kde pořídit body s vtipným nápisem

Očekáváte přírůstek do rodiny, nebo jdete na návštěvu k přátelům, kterým se právě narodilo miminko? Vymýšlíte vhodný dárek? Mezi nejoblíbenější dárky v poslední době patří dětská body s vtipným potiskem. Nabízí je spoustu e-shopů a ceny jsou různé, od 200 Kč do 500 Kč. My jsme se zaměřili v našem výběru na e-shopy, jež nabízí nejlepší vtipná body s potiskem, která jsou kvalitní a hodí se pro různé příležitosti. Najdete v nich bodýčka pro novorozence i batolata, a tak jej můžete využít i jako dárek k narozeninám dítěte.

E-shopů samozřejmě najdete celou řadu. My jsme vybrali ty, které nabízí nejlepší dětská body ve vysoké kvalitě, kde můžete vybírat z velkého množství nápisů a motivů, nebo si nechat vyrobit text na bodýčko na přání.

6 tipů na dětská body s vtipným potiskem

Body z našeho obchůdku

1. E-shop Rodičovo

Jako první vám samozřejmě chceme doporučit oblečení s potiskem z našeho e-shopu. Zaměřujeme se především právě na dětská body s různými vtipnými, milými i jednoduše trefnými potisky. Náš favorit je body s nápisem „Mou mámu vaše nevyžádané rady nezajímají.“, a maminky jistě potvrdí, jak užitečné by bylo mít tento nápis nějakým způsobem na miminku neustále. Díky bodyčku jej ale můžete mít k dispozici alespoň na rodinných oslavách nebo prvních návštěvách různých tetiček. Mimo jiné máme k dispozici i těhotenská trička nebo trička pro děti.

Do obchodu

Bodýčka pro princezny i pro „drsné“ prcky

2. T-shock

Mezi nejlepší dětská body s vtipným potiskem jednoznačně řadíme ta, která můžete objednat na e-shopu T-shock. Máme s nimi zkušenosti i s věcmi pro dospělé, ale co si budeme povídat, dětská body s „drsňáckými“ potisky jsou roztomilá a extrémně vtipná. Najdete u nich popisky jako „Největší rošťárny mě naučí moje teta“, „Až vyrostu, budu jako maminka“, „Párty v postýlce ve 02:00“ a další. Na výběr mají celou řadu bodýček v různých barvách a pokud si nevyberete z předem navržených potisků, můžete si nechat udělat vlastní, přímo na přání. Bodýčka jsou vyrobena ze 100 % biobavlny, takže jde skutečně o kvalitní výrobek. Objednávat lze velikosti od 53 až do 93. Můžete tak pořídit krásný dárek pro novorozence, stejně jako pro batole k prvním narozeninám.

Do obchodu

Roztomilá dětská body s krátkým i dlouhým rukávem

3. Mamitati

Roztomilá dětská bodýčka s nápisem seženete i na e-shopu Mamitati, kde je bohatý výběr nejen z nápisů, ale i z druhů dětských body. Vybírat můžete body s krátkým i dlouhým rukávem, a to od velikosti 56 do velikosti 86. Většina bodýček je v bílé barvě, výjimkou jsou pak barevná lemování kolem výstřihu či rukávků. Tím hlavním jsou však vtipné nápisy, mezi kterými najdete např.: „Roste ze mě pěkné kvítko“, „Výsledek naší velké lásky“ nebo „Nejlepší budíček na světě“. Najdete zde ale i bodýčka v barvě růžové, bleděmodré nebo dokonce černé. Některé jsou pak bílé s barevným rukávem. Každý nápis doprovází obvykle obrázek, který text tematicky doplňuje. Bodýčka jsou vyrobena ze 100 % bavlny, takže jsou kvalitní a na těle miminek a batolat příjemná. Jediné, co nám v nabídce chybělo, je body s nápisem podle vlastní fantazie.

Do obchodu

Originální dětská body s vtipnými obrázky i nápisy

4. Kojenecké oblečení

Krásná a vtipná dětská body s nápisem najdete také na e-shopu pro děti a maminky Kojenecké oblečení. Na výběr je tu poměrně dost originálních bodýček, které mají kromě nápisů i obrázky, o něco barevnější a veselejší, než nabízí konkurence. Např. u bodýčka „My firt summer“ nechybí obrázek melounu nebo u „My first sweet summer“ pak obrázek zmrzliny apod. Najdete zde body v různých barvách, nebo bílé s barevným lemováním. Rukáv může být krátký i dlouhý – podle toho, na jaké období se body a nápisy hodí. K dostání jsou většinou ve velikosti od 50 do 80 a vyrobeny jsou ze 100 % bavlny, takže kupujete kvalitu a příjemný materiál. Nevýhodou je, že nenabízí přímo body s potiskem na přání. Pokud byste ale chtěli, můžete se domluvit s podporou e-shopu, jsou svolní udělat několik kusů na přání. Záleží však nejspíš na počtu kusů. Kojenecké oblečení je sesterský e-shop k e-shopu Mimulo, které má kromě oblečení i další potřeby pro maminky a děti. Oba e-shopy nabízí shodná body s potiskem. Pokud máte v plánu nákup více věcí, nejen body, můžete tak využít oba e-shopy, podle nabízeného zboží.

Do obchodu

Veselá, vtipná i „drsňácká“ body pro nejmenší

5. Fajn tričko

Mezi další e-shop, který bychom rádi zařadili z hlediska výběru, možností i kvality do našeho TOP výběru, je Fajn tričko. Najdete tu řadu výrobků, na která se dají potisky udělat – kromě dětských body prodávají i trička pro dospělé, polštáře, hrnky, vaky, batohy atd. Mezi dětskými body mají opravdu velký výběr jak bodýček jen s vtipnými nápisy, tak čistě jen s tematickými obrázky – např. hasič. Mezi nápisy najdete i takové, jako „Mám šíleného dědu a nebojím se ho použít“, „Jdu s tátou na jedno“ doplněné o obrázek pivní lahve, „The mini boss“ a mnoho dalších. Pokud nenajdete zrovna svůj oblíbený design, můžete si nechat vyrobit body podle vlastního návrhu. Bodýčka jsou k dispozici od nejmenších – pro novorozence až po velikosti 98. Nevýhodou je, že většina body je s krátkým rukávem. V barvě máte většinou na výběr bílou a černou. Materiál je 100 % bavlna. Nevýhodou pak může být i vyšší cena, ale za to budete mít skutečně originální dárek, který moc miminek v okolí mít nebude.

Do obchodu

Krásná dětská body s předtištěným motivem i s nápisem na přání

6. Motovidlo

Krásná dětská body s vtipným potiskem nabízí také e-shop Motovidlo, kde najdete plno zajímavých a originálních dárků snad pro každého. Na své si přijdou rodiče, babička, dědeček, kamarádi, svatebčané a mnoho dalších. My jsme se opět zaměřili hlavně na kojenecká body s vtipným potiskem a rozhodně bylo z čeho vybírat. Motovidlo nabízí přes třicet stran nabitých vtipnými bodýčky, kde najdete nápisy jako „Naši nedodržovali rozestupy“, „Zamkněte dcery, přicházím“ doplněné o gentlemanský motýlek, „Jestli brečím, dejte mě… a jméno“ apod.

Na tomto e-shopu můžete vybírat kvalitní dětská body ze 100 % bavlny, a to v různých barvách, od bílé a černé po růžové, modré atd. Každý motiv najdete hned na několika výrobcích, takže můžete kupovat různé velikosti, body pro kluky, holky, s krátkým či dlouhým rukávem, nebo bodýčko doplnit i o bryndák. Velikosti nabízí od 56 do 98, takže si tu najdou to své rodiče novorozenců i větších kojenců a batolat. A zapomenout nesmíme ani na možnost nechat si zde vyrobit body s vlastním potiskem.

Do obchodu

Doufáme, že jste vám výběr vtipného body pro miminko usnadnili. Pokud hledáte dárek k narození dítěte a nejste si stále jisti, jaký dárek věnovat určitě doporučujeme naše články s tipy na nejlepší dárek k narození dítěte pro mámu a nejlepší dárek k narození dítěte pro otce.