darek pro tatinka od deti

Dárek pro tatínka od dětí

7 tipů na nejlepší dárky pro tatínky

Čeká vás narozeninová oslava s významným jubileem vašeho tatínka a našetřili jste peníze, abyste mu vybrali krásný dárek? Jenže teď tápete, co vybrat? Pak jste narazili na ten správný článek. Vybrali jsme 7 tipů na dárek pro tatínka od dětí, který potěší a zahřeje u srdíčka. V našem článku najdete tipy na dárky levné i dražší, praktické i vtipné, ke konzumaci i na nošení.

Vybrat dárek pro tátu už nemusí být složité. Stačí, když svého tatínka dobře znáte, víte, co rád dělá, nebo co mu chutná na talíři či ve sklenici.

7 tipů na dárek pro tatínka od dětí

Dárek pro skutečného chlapa

1. Bedna s páčidlem

Máte doma labužníka, který se nebojí manuální práce? Otevírání dárků trháním papíru se pro chlapy nehodí. Naštěstí je tu Manboxeo, které umožňuje objednat exkluzivní dárek v bedně i s páčidlem. Do bedny můžete na jejich stránkách vybrat přesně to, co má tatínek rád – je vášnivý rybář, pivař, milovník kávy, nebo si rád pochutná na netradičních specialitách? Manboxeo nabízí beden celou řadu. Rozdílné jsou nejen v obsahu, ale i v ceně, takže můžete kromě náplně bedny vybírat i podle toho, kolik máte na dárek pro tatínka našetřeno. Do bedny lze navíc umístit i originální vzkaz a sdělit tak tatínkovi, co máte na srdci. Tyhle bedny se u nás osvědčily jako dokonalý dárek pro muže. Navíc ještě nejsou tak rozšířené, takže bude tatínek jistě velmi překvapený.

Do obchodu

Tričko s pivním nápisem, nebo balík pivních speciálů

2. Dárek pro tatínky pivaře

Pokud máte doma tatínka, který si rád vychutná pivo, a nejen tak ledajaké, ale speciální, limitované apod., pak byste neměli minout Domácí pivotéku. Tam totiž najdete plno možností na dárek pro tátu, od dárkových sad s pivními speciály, košem s pivy a dalšími pochutinami, degustační balíčky, ale také třeba originální trička s potiskem, který zaujme především pivaře. Kromě již hotových balíčků můžete nakoupit i jednotlivé výrobky – piva, trička, pivní podtácky atd. a vytvořit tatínkovi balíček sami. Výhodné je to v tom, že se tak snadno vejdete do svého připraveného rozpočtu.

A samozřejmě musíme dodat, alkohol kupujte jen pokud je vám více než 18. Pokud je vám méně a i tak víte, že by tátu nejvíce ze všeho potěšilo pivo, určitě se můžete dohodnout s jiným starším rodinným příslušníkem, který za vás dárek pořídí.

Do obchodu

Vyberte tatínkovi „tričko na míru“

3. Tričko s potiskem z T-Shock

Když už jsem výše zmínila originální trička s potiskem pro pivaře, nemůžu vynechat i další možnost, jak pořídit ideální dárek pro tatínka od dětí – a nejen od nich. Na e-shopu T-Shock najdete plno originálních triček s potisky, které můžete pořídit tak, jak jsou, nebo si je ještě doladit podle sebe. Hledání je jednoduché – trička jsou tematicky rozdělená. Najdete tu trička pro rybáře, motorkáře, včelaře atd., ale i trička vztahující se sloganem k věku – ideální jako narozeninová, a plno dalších. Chcete svému tátovi vtipně sdělit, že ho máte rádi a že je zkrátka správný táta? Na tomto e-shopu si vyberete.

Do obchodu

Smartphone, motorka i televizní ovladač

4. Čokoládové dárky pro tatínky

I muži milují čokoládu a pokud je to navíc čokoláda stylová a chutná, která nejen potěší smysly, ale také překvapí svým zpracováním a balením, je to o to zajímavější. Pokud máte doma tatínka – milovníka čokolády, můžete mu vybrat dárek na Chocollisimo.cz. Najdete zde přímo sekci „dárky pro muže“, v níž můžete vybírat z čokoládových sad pro sportovce, montéry, milovníky vozidel, ale i celé kusy čokolády zpravované do originálních dárků. Co takhle čokoládový smartphone, kravata nebo motorka? Na tomto e-shopu najdete nepřeberné množství nápadů na dárek pro tatínka od dětí, a to v různých cenových kategoriích. Jsou to díky tomu dárky vhodné i pro ty, co mají z kapesného našetřeno o něco méně.

Do obchodu

Vyberte tatínkovi praktický dárek na cesty

5. Dárky pro táty cestovatele

Máte-li doma tatínka, který rád vyráží za dobrodružstvím, cestuje, leze po horách nebo sjíždí řeky, ocení jistě zajímavý praktický dárek, který na cestách využije, a ještě si na vás přitom vždy vzpomene. Přesně takové dárky můžete vybírat na e-shopu Pod7kilo.cz. Vybírat samozřejmě můžete ze všeho zboží a zvolit tak to, co víte, že tatínek potřebuje. Pokud ale tápete, mrkněte do sekce „vychytávky“, kde najdete levné i dražší zajímavé produkty, které táta ocení, ať už jede na služební cestu, nebo vyráží do hor. Mezi levnější dárky patří např. Skládací láhev Platypus, rychleschnoucí ručník nebo přírodní deodorant pro muže. Z dražších pak můžete vybrat kapesní cestovní deku, nůž na klíče nebo kvalitní termosku.

Do obchodu

Dárky pro táty labužníky

6. Nakládaný hermelín nebo speciální paštiky pro skutečné gurmány

Když si tatínek rád vychutná gurmánské speciality a na nepraktické dárky, které se nedají konzumovat, moc není, je tady ideální řešení. Na e-shopu Dobroty s příběhem nakupujeme plno dárků pro gurmány, které mohou být i ideální dárek pro tatínka od dětí. Najdete tady nakládané speciality všeho druhu, od klasických utopenců po různé sýry, prémiové paštiky a rillettes, i kvašenou zeleninu, chutney omáčky apod. Dobroty tu vyberete i pro milovníky piva nebo kávy a nechybí ani „zdravé“ potraviny, jako různé jogurty. Všechny dobroty jsou zde dělané doslova s láskou a pro děti je super, že mohou vybírat podle svého rozpočtu. Dárek přece nemusí být drahý, aby potěšil.

Do obchodu

Dárky pro táty se smyslem pro humor

7. Papuče, ponožky i trenýrky s kačenkami

Má váš tatínek smysl pro humor? Chcete pro něj dárek praktický a přitom vtipný? Pak zkuste vybírat na Trenýrkárna.cz. Najdete tady spoustu možností, od trenýrek přes papuče až po župany a další oblečení. Vybrat můžete třeba i celý set – co takhle nakombinovat papuče s potiskem komiksu se stejně stylovými trenýrkami? Nebo vybrat dárek pro tátu v podobě několika boxerek s vtipnými obrázky – kromě kačenek a komiksů tu najdete i další z produkce značky Dedoles, které jistě znáte z jejich reklamy. A pokud máte pro taťku našetřeno o něco více, můžete mu vybrat i stylový pánský župan. Fantazii se meze nekladou a tento e-shop vám přinese opravdu plno zajímavých nápadů.

Do obchodu

Doufáme, že vám naše tipy na dárek pro tatínka pomohly a poskytly přinejměnším potřebnou inspiraci. Věříme, že se tatínkovi bude dárek líbit.