Hairburst šampon, kondicionér a vitamíny – RECENZE

Testovali jsme šampon, kondicioner i žvýkací vitamíny na vlasy

hairburst recenze

Před časem jsem měla možnost otestovat si vysoce kvalitní produkty pro zdravé vlasy od značky Hairburst. K dispozici jsem dostala šampón a kondicionér pro delší a silnější vlasy. K tomu jsem dostala i vitamíny Haiburst v podobě žvýkacích bonbónů, které pomáhají tělu a vlasům dodat potřebné živiny a vylepšit jejich strukturu zevnitř. Jelikož jsem v dospělosti nikdy neměla vlasy delší než na ramena, byla jsem zvědavá, zda skutečně tyto produkty zlepší kvalitu mých vlasů a pomohou jim v růstu. Naše recenze Hairburst shrnuje všechny mé poznatky a zkušenosti.

Testování a recenze

Využívala jsem šampón, kondicionér a žvýkací vitamíny Hairburst po dobu cca 2 měsíců. Po tuto dobu jsem nevyužívala žádné jiné doplňky na zdraví vlasů či nehtů.

Shrnutí recenze

  • Haiburst nabízí vysoce kvalitní kosmetiku na vlasy
  • Výběr kosmetiky pro všechny druhy vlasů
  • Šampóny i kondicionéry vydrží dlouho
  • Prokazatelně zdravější a krásnější vlasy
  • Vlasy jsem si nebyla nucena umývat obden (umytí vydrželo déle, než jsem zvylá)
  • Přes nasládlou chuť, neobsahují cukr
  • Vyšší cena může odradit
  • Přesto, že jsem pozorovala pozitivní výsledky (kvality, konečky, nové dorůstající vlásky), na slibovaný lesk vlasů produkty vliv neměly

Zjistit aktuální cenu

Šampon a kondicionér Hairburst pro delší a silnější vlasy

Jak už jsem zmínila, nikdy jsem v dospělosti neměla dlouhé vlasy. Nenarostly mi delší než na ramena, přitom jako dítě jsem mívala vlasy do poloviny zad. Jelikož jsem měla problém i s padáním vlasů a jejich lámavostí, rozhodla jsem se otestovat balíček – šampon a kondicionér, který má podpořit růst vlasů a pomoci jim zesílit a zhoustnout.

Produkty Hairburst pro růst a sílu vlasů mají zároveň pomoci, aby se nelámaly. Tím budou pevnější a zdravější. Zlepšit mají ale i lesk a měkkost vlasů. Šampon obsahuje unikátní hydratační složky, které vlasy neničí, naopak jim pomáhají být hydratované a vyživené, i když si s ním budete mýt hlavu každý den. Já měla až dosud problém s tím, že jsem si hlavu musela mýt obden. Ale s tímto šamponem nastala příjemná změna – stačilo jednou za tři až čtyři dny.

Šampon i kondicionér Haiburst obsahují hydrolyzované pšeničné bílkoviny. Ty pronikají do vlasové struktury, kde vážou hydrataci a dodávají tak vlasům zdravější vzhled, větší lesk, a především pevnost a hustotu. Hydrataci a posílení vlasů mají na svědomí i aminokyseliny, které na sebe vážou molekuly vody. Právě aminokyseliny pomáhají poškozeným a polámaným vlasům zlepšit vzhled, sjednotit se a dodají jim lesk a pevnost. Díky tomu se také vlasy méně lámou.

Posledním důležitým prvkem, který dělá ze šamponu a kondicionéru Hairburst TOP výrobek pro vlasy, je panthenol. Jedná se o derivát vitamínu B5, který ve vlasovém vláknu zadržuje vodu a tím brání jeho vysoušení. Právě panthenol pomáhá k hustějšímu vzhledu vlasů.

Testování šamponu a kondicionéru Haiburst

Obvykle mám s běžnými šampony problém, že mé vlasy vysušují, a přitom se rychle mastí. Musím si pak mýt hlavu obden. U šamponu a kondicionéru Hairburst se to nestalo. Vlasy jsem si myla jednou za 3-4 dny. Díky tomu také lahvičky vydržely přes dva měsíce. Stačí nanést jen malé množství šamponu při vlasech dlouhých na ramena, a krásně pění.

S čím jsem měla ze začátku problém, bylo poznání, co je šampon a co kondicionér. Mají sice každý jinou barvu, ale než jsem si zvykla, který je který, pletla jsem si je. To je ale jen drobný problém. Podstatné je, že mi tyto produkty Hairburst opravdu pomohly zlepšit stav mých vlasů. Polámané konečky se spravily i bez zastřižení, vlasy byly jemné a hebké, ale přitom pevné. Celkově vypadaly mnohem zdravěji.

Co jsem příliš nezaznamenala, byla slibovaná hustota a lesk. Mám pocit, že to bylo stejné, jako u jiných šamponů. Po dvou měsících jsem ale zaznamenala, že mi začaly růst i drobné nové vlásky, takže na hustotu jistě tyto produkty vliv mají. Není to však o pohledu na vlasy, ale skutečně na zlepšení jejich zdraví a podpoření růstu.

Věřím, že růst a celkově zlepšení zdraví mých vlasů způsobilo nejen používání šamponu a kondicionéru Hairburst, ale také žvýkací bonbony, které byly součástí tohoto speciálního testovacího balíčku. Pojďme se na ně podívat podrobněji.

Do obchodu

Žvýkací vitamínové bonbóny Haiburst

Vitamíny pro lepší vzhled vlasů jsem měla už dříve z lékárny. Obvykle jsem ale nezaznamenala žádné zvláštní změny. Většinou byly tyto vitamíny určeny i pro zlepšení nehtů a pokožky a ani tam mě nijak neoslnily. U žvýkacích bonbónů Haiburst jsem měla snad poprvé v životě pocit, že opravdu fungují a dělají, co mají.

Tyto vitamíny jsou v podobě žvýkacích bonbónů, které sice nejsou moc chutné, ale snadno je sezobnete. Obsahují biotin, selen a zinek, což jsou hlavní složky, které zdraví vlasů ovlivňují. I když chutnají sladce – jahodově, neobsahují cukr, což je také plus.

Biotin je zdrojem vitamínu B, který má vliv na řídnutí a padání vlasů. Především, pokud ho máte nedostatek. Ve spojení se selenem, který napomáhá růstu a obnově buněk a udržuje správnou funkci mazových žláz kolem vlasových folikulů, jsou silnou dvojkou, která vlasům opravdu pomůže. Mně se zcela zastavilo padání vlasů, což mě do té doby hodně trápilo. Selen navíc padání vlasů zabraňuje. Biotin pak posiluje vlasové vlákno a dodává vlasům potřebný kolagen.

Do obchodu

TIP: Pokud koukáte po přípravcích na podporu růstu a zdraví vlasů, mohly by vás zajímat i naše srovnání doplňků stravy na vlasy a také srovnání šamponů na podporu růstu vlasů. Taktéž si můžete přečístu mou zkušenost i na mém osobním blogu.

Závěr recenze

S šamponem, kondicionérem i žvýkacími bonbóny Hairburst jsem ve výsledku velmi spokojená. Rozhodně se mi tato investice vyplatila. Za produkty sice zaplatíte více než za běžné šampony z drogerie, ale déle vydrží, stačí nanášet malé množství, a především fungují tak, jak slibují.
Vlasy jsou zdravější a silnější, na dotek i na pohled. Přestaly mi padat a po dvou měsících začaly růst vlasy nové. Zmizelo i jejich lámání. Nemám pocit, že bych měla vlasy delší než při běžném růstu, ale jsou mnohem zdravější, hebké a nepadají, což je pro mě hlavní výhra. Myslím, že tyto produkty ocení každý – muž i žena, kdo má problém s lámavostí, padáním vlasů a celkově s jejich zdravým vzhledem. Ocení ho ale hlavně maminky po porodu nebo kojení, které mají většinou s padáním vlasů problém. Alespoň v mém případě to tak bylo.


Hairburst šampón
Hairburst kondicionér
Hairburst vitamíny
4.5