omalovanky kocka tisk

Omalovánky Kočka

Omalovánky plné koček a koťátek k tisku

Pokud má vaše dítě rádo kočky a roztomilá koťátka a hledáte omalovánky přímo na míru jeho zálibě, pak máme omalovánkovou minisérii právě pro vás. Naše Omalovánky Kočka jsou k dispozici zdarma jak k tisku, tak k uložení. Můžete si vytisknout celou sérii Omalovánky Kočka a nebo každou stranu zvlášť (pokud se vám zalíbí některé omalovánky). Z naší zkušenosti, děti mají vždy větší radost, když mohou vybravovat obrázky, které se jim líbí a zaujmou je. Vyberte jim ten jejich nejoblíbenější motiv.

TIP: Hledáte dárek pro dítě, které rádo maluje či kreslí? Inspirujte se našimi osvědčenými tipy na dárky pro kreativní děti.

Zdarma k tisku

Omalovánky Kočka

V této mini sérii omalovánek najdete pouze kočky a koťátka. Omalovánky roztomilých kočiček s velkýma očima, koťátka jak si hrají s klubíčky nebo kočku jak stoluje a obědvá lasagne (stejně jako starý známý Garfield). Pro pokročilješí výtvarníky a výtvarnice je tu velká chlupatá kočka, na které mohou děti trénovat i stínování s velkými pastelkami.

Děti obecně milují motiv zvířátek a roztomilá koťátka zaujmou (nejen) spoustu holčiček. Koťátka reprezentují hravou povahou, zároveň však podporují i pečující chování. Nabízet dětem omalovánky s koťátky je skvělý způsob, jak rozvíjet jejich jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka a schopnost soustředění.

Doporučujeme si s dětmi u vybravování i povídat o tom, co na obrazcích vidí. Vymalovávání kočiček může podnítit naučnou diskuzi o tom, jaká plemena koček existují nebo jak se doma staráme o domácí mazlíčky.

Stáhněte si celou sérii k tisku nebo klikněte na některou ze stránek v galerii, uložte si ji a vytiskněte samostatně.

Stáhnout omalovánky

Další omalovánky s kočičkami

Pokud vám naše kočičí omalovánková série nestačí, nesplňuje vaše požadavky a nebo nemáte možnost si omalovánku vytisknout, doporučujeme kouknout na Heureku, kde jich najdete spoustu. Omalovánky zpravidla stojí pár korun a některé děti jsou schopné zabavit na hodiny.

Případně si také můžete prohlédnout naše další série omalovánek, s jinými motivy a to v sekci Omalovánky k tisku.

TIP: Milujete u vás doma kočičí motivy? Podívejte se na produkty s kočičkama v našem e-shopu. Najdete tam dětská trička, bodyčka i roztomilé hrníčky:

Jak naše omalovánky vytisknout?

Jak omalovánky správně uložit a násladně vytisknout?

  • Klikněte na tlačítko „stáhnout omalovánky.
  • Zobrazí se vám PDF soubor s omalovánkami.
  • Pro okamžité vytisknutí pexesa klikněte na tlačítko tiskárny (viz. obrázek).
  • Nemáte-li doma tiskárnu nebo chcete omalovánky vytisknout na tvrdší papír, stáhněte PDF soubor s omalovánkami přímo do svého počítače (viz. tlačítko na obrázku).
  • Stažené omalovánky můžete poslat do nejbližší profesionální tiskárny, kde vám omalovánky za pár korun vytisknou. Případně si takto uložené pexeso můžete vytisknout kdekoliv jinde např. v práci, u kamarádky, apod.

Doufáme, že naše (či jakékoliv jiné) omalovánky vaše děti potěší. Určitě se podívejte i na naše další omalovánky, které jsou stejně jako tyto zdarma k vytisknutí (třeba Omalovánky Dinosaurus nebo omalovánky s jednorožci). Každá naše minisérie omalovánek se zaměřuje na jiné dětmi oblíbené téma.