omalovanky mandala tisk

Omalovánky Mandala

Omalovánky s jednoduchými i složitějšími mandalami k tisku

Omalovánky s mandalou jsou v poslední době velkým hitem. Ku podivu se dostaly především do obliby dospělých, kteří vymalovávání kruhovitých tvarů využívají k relaxaci a odreagování. Často je můžete nalézt i pod názvem antistresové omalovánky. My pro vás máme naši sérii omalovánek s motivem mandaly k tisku zdarma. Ať už si budete malovat vy nebo vaše děti, věříme, že vám udělají radost.

Zdarma k tisku

Omalovánky Mandala

Omalovánky Mandala jsou plné těchto magických tvarů. Začínáme s jednoduchým ornamentem, který hravě zvládnou vybarvit i malé děti. Další mandaly jsou mírně složitější a dostanete se pak i ke značně propracovaným útvarům pro opravdové „fajnšmekry„. Ty pak nejsou pouhými mandalami, ale ukrývají v sobě jiné obrázky jako např. květiny nebo páva.

Ačkoliv mandaly nejsou typickými motivy omalovánek pro děti, myslíme si, že některým dětem se budou moc líbit. Jednodušší mandaly ocení právě děti a do těch složitějších se mžůete putit zase vy rodiče. Takto mžůete mandaly postupně vybarvit společně.

Stáhněte si celou sérii k tisku nebo klikněte na některou ze stránek v galerii, uložte si ji a vytiskněte samostatně.

Stáhnout omalovánky

Další omalovánky s mandalou

Mandal v podobě omalovánek je dnes všude plno a jsou k dostání snad v každém papírnictví. Pokud vám naše minisérie omalovánek s mandalou nestačí nebo třeba nemáte k dispozici tiskárnu, doporučujeme kouknout na našioblíbenou Krajinu Omalovánek nebo na Zuty.cz, kde najdete pokročilejší omalovánky pro dospělé (třeba malování podle čísel). Online také rádi hledáme přes Heureku. Omalovánky zpravidla nestojí tolik a jsou skvělou zábavou na dlouhé zimní večery.

Případně si můžete prohlédnout naše další omalovánky (primárně dětské), s jinými motivy, a to v sekci Omalovánky k tisku.

Jak naše omalovánky vytisknout?

Jak omalovánky správně uložit a násladně vytisknout?

  • Klikněte na tlačítko „stáhnout omalovánky.
  • Zobrazí se vám PDF soubor s omalovánkami.
  • Pro okamžité vytisknutí pexesa klikněte na tlačítko tiskárny (viz. obrázek).
  • Nemáte-li doma tiskárnu nebo chcete omalovánky vytisknout na tvrdší papír, stáhněte PDF soubor s omalovánkami přímo do svého počítače (viz. tlačítko na obrázku).
  • Stažené omalovánky můžete poslat do nejbližší profesionální tiskárny, kde vám omalovánky za pár korun vytisknou. Případně si takto uložené pexeso můžete vytisknout kdekoliv jinde např. v práci, u kamarádky, apod.

Doufáme, že se vám naše omalovánky líbí a splnily účel. Určitě se podívejte i na naše další omalovánky, které jsou stejně jako tyto k dispozici ke stažení (třeba Omalovánky Dinosaurus nebo omalovánky s kočkami). Každá naše série omalovánek se zaměřuje na jiný z mnoha krásných motivů.