omalovanky princezny k tisku

Omalovánky Princezny

Omalovánky plné princezen k tisku

Princezny jsou jedním z nejoblíbenějších motivů malých holčiček. Pokud máte dceru nebo syna, který rád kouká na princezny, můžete vyzkoušet naše Omalovánky Princezny. Jsou k dispozici zdarma, jak k tisku, tak ke stažení. Můžete si vytisknout celou sérii Omalovánky Princezny nebo každou stránku zvlášť (pokud se vám zalíbí jen některé). Z naší zkušenosti děti více baví, když mohou vybarvovat obrázky, které zobrazují jejich oblíbené motivy a postavy. Vytiskněte jim oblíbenou princeznu, pořiďte kvalitní pastelky, a hurá do toho.

TIP: Hledáte dárek pro dítě, které rádo maluje či kreslí? Inspirujte se našimi osvědčenými tipy na dárky pro kreativní děti.

Zdarma k tisku

Omalovánky Princezny

V omalovánkách najdete pouze princezny. Série obsahuje 6 různých omalovánek různých princezen, rozné obtížností vykreslování.

Děti často milují motiv princezen, protože tyto postavy ztělesňují kouzlo a pohádkové příběhy plné dobrodružství. Omalovánky s princeznami rozvíjejí jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka, stejně jako otevírají prostor pro zajímavé rozhovory. Povídejte si s dětmi o tom, co vidíte na obrázcích, a diskutujte o hodnotách jako jsou odvaha, laskavost a síla charakteru, které princezny často představují. S menšími dětmi můžete probírat různé pohádkové a skutečné postavy a vyprávět si jejich příběhy.

Stáhněte si celou sérii k tisku nebo klikněte na některou ze stránek v galerii, uložte si ji a vytiskněte samostatně.

Stáhnout omalovánky

Další omalovánky s princeznami

Nestačí vám naše omalovánková mini-série? Nesplňuje vaše požadavky a nebo nemáte možnost si omalovánku sami vytisknout? Pak doporučujeme kouknout třeba na Heureku, kde jich najdete spoustu. Omalovánky stojí pár korun a některé děti jsou schopné zabavit na hodiny.

Případně si můžete prohlédnout naše další omalovánky, s jinými motivy, a to v sekci Omalovánky k tisku.

Jak naše omalovánky vytisknout?

Jak omalovánky správně uložit a násladně vytisknout?

  • Klikněte na tlačítko „stáhnout omalovánky.
  • Zobrazí se vám PDF soubor s omalovánkami.
  • Pro okamžité vytisknutí pexesa klikněte na tlačítko tiskárny (viz. obrázek).
  • Nemáte-li doma tiskárnu nebo chcete omalovánky vytisknout na tvrdší papír, stáhněte PDF soubor s omalovánkami přímo do svého počítače (viz. tlačítko na obrázku).
  • Stažené omalovánky můžete poslat do nejbližší profesionální tiskárny, kde vám omalovánky za pár korun vytisknou. Případně si takto uložené pexeso můžete vytisknout kdekoliv jinde např. v práci, u kamarádky, apod.

Doufáme, že vás naše omalovánky potěší a děti zabaví. Určitě se podívejte i na naše další omalovánky, které jsou stejně jako tyto zdarma ke stažení (třeba Omalovánky Dinosaurus nebo omalovánky s kočkami). Každá naše série omalovánek se zaměřuje na jiný, dětmi oblíbený motiv.