omalovanky zviratka k tisku

Omalovánky Zvířátka

Omalovánky plné různých zvířátek

Pokud vaše dítě miluje zvířátka a hledáte omalovánky, které by ho zaujaly, máme pro vás speciální omalovánkovou minisérii. Naše Omalovánky Zvířátka jsou k dispozici zdarma jak k tisku, tak k uložení. Můžete si vytisknout celou sérii Omalovánky Zvířátka nebo každou stranu zvlášť podle toho, které obrázky se vám líbí nejvíce. Najdete zde oblíbená zvířátka jako kravičku, opičku, papoušky, lišku a další. Z naší zkušenosti víme, že děti mají vždy větší radost, když mohou vybarvovat obrázky, které se jim líbí a zaujmou je. Vyberte jim ten jejich nejoblíbenější motiv a užijte si společné tvoření.

TIP: Hledáte dárek pro dítě, které rádo maluje či kreslí? Inspirujte se našimi osvědčenými tipy na dárky pro kreativní děti.

Zdarma k tisku

Omalovánky Zvířátka

V této mini sérii omalovánek najdete šest krásných omalovánek s různými zvířátky. Děti mohou vymalovat lišku, opičku, krávu a telátko, papoušky, žirafu a kohouta. Do omalovánek jsme se snažili zvolit taková zvířátka, která v omalovánkových knihách najdete méně často. Pokud vaše dítě miluje koně nebo kočičky, máme pro ně dedikovanou speciální omalovánkovou knihu.

Doporučujeme si s dětmi (obzvlášť s temi malými) u vybarvování povídat o tom, co na obrazcích vidí. Vymalovávání různých zvířátek můžete využít k vyprávění o tom, kde konkrétní zvířátko žije, kde ho můžeme najít, jaké zvuky vydává a jestli jej už dítě nekdy vidělo.

Stáhněte si celou sérii k tisku nebo klikněte na některou ze stránek v galerii, uložte si ji a vytiskněte samostatně.

Stáhnout omalovánky

Další omalovánky se zvířátky

Pokud vám naše zvířátková omalovánková série nestačí, hledáte jiná specifická zvířátka a nebo nemáte možnost si omalovánku vytisknout, doporučujeme kouknout na Heureku, kde jich najdete spoustu. Omalovánky zpravidla stojí pár korun a některé děti jsou schopné zabavit na hodiny.

Případně si také můžete prohlédnout naše další série omalovánek, s jinými motivy a to v sekci Omalovánky k tisku.

TIP: Milujete zvířecí motivy? Máte doma milovaného domácího mazlíčka? Podívejte se na produkty s domácími mazlíčky v našem e-shopu. Najdete tam dětská trička, bodyčka i roztomilé hrníčky:

Jak naše omalovánky vytisknout?

Jak omalovánky správně uložit a násladně vytisknout?

  • Klikněte na tlačítko „stáhnout omalovánky.
  • Zobrazí se vám PDF soubor s omalovánkami.
  • Pro okamžité vytisknutí pexesa klikněte na tlačítko tiskárny (viz. obrázek).
  • Nemáte-li doma tiskárnu nebo chcete omalovánky vytisknout na tvrdší papír, stáhněte PDF soubor s omalovánkami přímo do svého počítače (viz. tlačítko na obrázku).
  • Stažené omalovánky můžete poslat do nejbližší profesionální tiskárny, kde vám omalovánky za pár korun vytisknou. Případně si takto uložené pexeso můžete vytisknout kdekoliv jinde např. v práci, u kamarádky, apod.

Doufáme, že naše (či jakékoliv jiné) omalovánky vaše děti potěší. Určitě se podívejte i na naše další omalovánky, které jsou stejně jako tyto zdarma k vytisknutí (třeba Omalovánky Dinosaurus nebo omalovánky s jednorožci). Každá naše minisérie omalovánek se zaměřuje na jiné dětmi oblíbené téma.